Göğüslerinizi Dik Tutmanın Yolları

Yazar Bilgi Yazar on 16 Mayıs 2017 Salı | 13:00

            Dik memelere sahip olmak Her kadın için vücudun güzel olmasını ister. Kadınlar içinde göğüslerin dik ve sıkı olması çok önemlidir. Dik göğüsse sahip olmak kıyafetin güzel durmasına kadınında öz güvenini sağlar. Ameliyatsız dik göğüslere sahip olmak için, duruş çok önemlidir, duruşun bozuk olması göğüslerin sarkmasına neden olur. Sutyen seçiminde dikkat edilmelidir. Göğüsler için masaj ve pelin yapılması göğüsün güzel görünmesini sağlar. Ayrıca soğuk bir duşta göğüsün kan dolaşımını hızlandırır. Peeling’den sonrada peeling kremi ile masaj yapmakta göğüsün güzel görünmesini sağlar.

            Her zaman ılık bir duştan sonra göğüslere soğuk su ile masaj yapılınca göğüsün elastiğini korur ve sıkı, dik görünmesini sağlar. Göğüs ampulleri de emzirmekten, kilo alıp vermekten sarkan göğüsleri toparlar. Dik göğüslere sahip olmak için, göğüs egzersizi çok önemlidir. Göğüs egzersizi yaparken ellerde ağırlık olması şarttır. Göğüslerde kas olmadığından egzersiz göğsü büyütmez ama sıkı ve dik olmasını sağlar. Tunus baklası göğüsler için çok faydalıdır. Sarkmış göğüsleri toparlar, büyütür, sıkılaştırır ve kırışmış göğsü cildin güzel görünmesini sağlar. Göğüsler için en önemli olan doğru sütyen seçimidir. Asla bedeninizden büyük veya küçük sütyen seçilmemelidir. Eskimiş elastiğetini kaybetmiş sütyenlerde kullanılmamalıdır. Özellikle spor yaparken spor sütyeni takılmalıdır.

            Göğüslerin dik olması için ılık duş yapılıp ardından soğuk su ile masaj ile göğüsün daha dik olmasını sağlar. Göğüsün dik olmasını sağlayan zambak soğanın suyunu sıkıp gliserin yağı ile karıştırılıp masaj yapılırsa göğüsün sıkı dik olmasını sağlar. Dik göğüsler için maskede çok önemlidir. Göğüse yapılan maske ile nemli bez ile örtüp maskesinin emilmesini sağlar göğüs toparlanır. Göğsün sıkı dik olması için kozmetik ürünlerde kullanılır. Göğüsün dik olması için şınav çekmekte çok faydalıdır. Göğüslerin dik ve sıkı olması için bakım, egzersiz, duş, bitkisel ürünlerden faydalanılır. Masaj ile göğse de baskı yapılır göğüslerde arzu edilen sıklığa sahip olunur.

0 yorum:

Yorum Gönder

-z-
 
Ana Sayfa | Hakkımızda |İletişim
Copyright © 2016. PortaLITE.Net - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..
PortaLITE fikridir.
| Ansiklopedi Portal

-->