2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Yazar Bilgi Yazar on 1 Haziran 2017 Perşembe | 21:48


            2017 tesettür gelinlik modelleri seçenekleriyle herkesin genellikle seçtiği ufak detaylı dantelli kabarık ve göze hitap eden kabarık modellerdir. Her yıl olduğu gibi bu yılda tesettür modeller göz alıcı olacaktır. Tesettürlü genç kızların seçecekleri her model onlara kendileri muhteşem hissetmelerine ve öz güvenlerinin yerine gelmesine bile etkili olacaktır. 2017 tesettür gelinlik modelleri daha çok Fransız danteli olarak seçilmektedir ve gelinliğin kumaşına göre farklı modellerde mevcuttur.

            Prenses ve kabarık modellerde tesettürlü genç kızların ilgisi çok çeken bir model olmakla birlikle her bütçeye uygun gelinlik modelleri vardır. Fiyatları genellikle 1500 liradan 4000 liraya kadar olanları vardır. Fransız dantel gibi detaylar yapıldığında fiyatlar biraz artmaktadır. Ön tarafının Fransız güpürüyle tasarlanması arka tarafının daha sade ve uzun kuyruklu olması tesettürlü bayanları daha asil  ve şık göstermektedir. Kabarık modellerin yanı sıra vücudu saran balık modelleri de vardır bunlar da çok şık ve zariftir. Göğüs detayları taşlı olan ve etek kısmına doğru sadeleşen modellerde çok kullanılır.

            Ayrıca 2017 tesettür gelinlik modellerinde Hürrem sultan modelleri de kullanılmaktadır; abartı seven bayanlarımız  tercih edeceği onları bu mutlu gününde çok güzel görünmelerini sağlamayı şık, zarif, hoş, ilgi çekici yapmaktadır. Bunun yanı sıra tesettürlü bayanların makyajları da gelinlik bütünleyen konular arasında yer alır; sade doğala yakın abartısız bir makyaj onları daha güzel ve zarif yapacaktır. Tabi abartıyı sevenlerse gelinliklerinin modellerine göre sade veya abartılı makyaj yapabilirler.
           
            Hangi konsepte düğün yapmak isterlerse 2017 gelinlik modeliniz tül ve dantel ve arkası uzun kuyruklu olursa kır düğünü yapmak mümkün olur. Gelinlikler eski  tül desenleri ve duvak çeşitleri yenilenerek günümüze gelmektedir. Bu mutlu gününüzde tesettürlü bayanlarımız için çok alternatifler vardır; hangisini seçerlerse seçsinler zaten günün en önemli kişileri onlardan oluşmaktadır.


0 yorum:

Yorum Gönder

-z-
 
Ana Sayfa | Hakkımızda |İletişim
Copyright © 2016. PortaLITE.Net - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..
PortaLITE fikridir.
| Ansiklopedi Portal

-->